Kültür Sanat Tarih

İzmit Belediyesinin Türk Bayrağı ve Atatürk hassasiyeti devam ediyor

Atatürk’ün gerçek sevenleri görev başına gelince vatandaşlar yeniden milli bayramlarımızı içtenlikle yaşamaya başladı.

İzmit Belediyesinin Türk Bayrağı ve Atatürk hassasiyeti devam ediyor29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla İzmit’in dört bir yanı kırmızı-beyaz bayraklar ve Atatürk posterleriyle donatıldı. ayrıntılar haberimizde…

İzmit Belediyesinin Türk Bayrağı ve Atatürk hassasiyeti devam ediyor

Kentimizde yıllardır, söylem ve duygu sömürüsünün yaşandığı ve milli bayramlarımızı unutturmaya ve itibarsızlaştırmaya karşı vatandaşın sandıkta verdiği ders karşılığını bulmaya başladı. Cumhuriyetin gerçek sahipleri ve Atatürk’ün gerçek sevenleri görev başına gelince vatandaşlar yeniden milli bayramlarımızı içtenlikle yaşamaya başladı.

İzmit’in dört bir yanı kırmızı-beyaz…

İzmit Belediyesi milli bayramlardaki vatandaşın hasret kaldığı Türk Bayrağı ve Atatürk hassasiyetine devam ediyor. Bu kapsamda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla İzmit’in dört bir yanı kırmızı-beyaz bayraklar ve Atatürk posterleriyle donatıldı.

Duyarlı vatandaşlar başkan Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti

İzmit Belediyesi milli bayramlardaki Türk Bayrağı ve Atatürk hassasiyetine devam ediyor. Bu kapsamda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla başta İzmit Belediye Meydanı olmak üzere İzmit Yürüyüş Yolu, Cumhuriyet Parkı, İnönü Caddesi, Hürriyet Caddesi, Alemdar Caddesi, Turan Güneş Caddesi, Leyla Atakan Caddesi, Valilik binası bölgesi ve bir çok nokta Türk Bayrakları ve Atatürk posterleriyle kırmızı beyaza büründü. Kentin dört bir yanını Türk Bayrakları ve Atatürk posteriyle donatılmış halde gören vatandaşlar, milli duyguları tekrardan canlandıran İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu