Sosyal yaşam

Geleceğimizin teminatı çocuklarımız öğretmenlerimizin elinde yetişiyor

Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen Öğretmenler Günü özel programına Kocaeli ve çevre ilçelerde bulunan tüm kreş, çocuk kulüpleri, anaokulu, okulöncesi kurucuları, eğitmenleri katıldı.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımız öğretmenlerimizin elinde yetişiyor … Kutlama mesajında; “Çocuklarımızın hayatlarını şekillendiren, toplumumuzu inşa eden birer mimar olan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz” denildi. detaylar saydam haberimizde…

Geleceğimizin teminatı çocuklarımız öğretmenlerimizin elinde yetişiyor

Kısa adı KOÇKED olan Kocaeli Okul Öncesi Eğitim Kurumları; Çocuk Kulüpleri, Kreş ve Gündüz Bakımevleri ve Eğitmenleri Derneği 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında üyeleriyle birlikte pastalı kutlama programı gerçekleştirdi.

Yeni bir dernek ve faaliyetlerinde ilkler…

Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen Öğretmenler Günü özel programına Kocaeli ve çevre ilçelerde bulunan tüm kreş, çocuk kulüpleri, anaokulu, okulöncesi kurucuları, eğitmenleri katıldı. Yeni oluşum olmasıyla birlikte bu alanda birçok çalışmaları beraberinde yürütecek olan dernek üyeleri birliktelik mesajı verdi. İlk kez düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü programına katılımın oldukça fazla olması dikkat çekti.

“Öğretmenlerimizin emekleri her zaman takdire şayandır”

Dernek yönetimi günün önemine ilişkin yaptığı ortak açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Geleceğimizin teminatı; gözbebeğimiz çocuklarımız değerli öğretmenlerimizin elinde yetişiyor. Çok büyük fedakârlıkla görev yapan öğretmenlerimizin emekleri her zaman takdire şayandır. Çocuklarımızın hayatlarını şekillendiren, toplumumuzu inşa eden birer mimar olan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz.”

“Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk…”

Yönetim sözlerini şöyle tamamladı: “Ülkemizin kalkınmasına emek veren bu yolda bir lokomotif görevi üstlenen, ülkemizin her köşesinde yorulmadan gocunmadan göğüslerini gere gere her koşulda görevlerini yerine getiren bu uğurda canından cananından vazgeçen; başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere hepsini saygı ve minnetle yâd ediyoruz.”

Gece de pasta kesildi ve çalınan müzik eşliğinde öğretmenler ve yöneticiler gönüllerince eğlenerek birlikte daha güçlü olduklarını gösterdi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu