Politika

Saadet Partisi il yönetiminden KOTO’ya iade-i ziyaret

Saadet Partisi il yönetiminden KOTO’ya iade-i ziyaretMutlu; Kocaeli Ticaret Odamız Başkanı Necmi Bulut ve yönetimi ile kent adına faydalı bir görüşme gerçekleştirmiş; ekonomiyi masaya yatırmıştık” dedi. detaylar saydam haberimizde…

Saadet Partisi il yönetiminden KOTO’ya iade-i ziyaret

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve yönetim kurulu üyelerine iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

“Saadet Partili misafirleri memnuniyetle yönetim olarak ağırladık”

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Saadet Partisi İl Başkanı Zafer Mutlu ve il yönetimini ağırladı. KOTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Akif Şen ve Yusuf Erenkaya’nın da yer aldığı ziyarette konuşan Başkan Bulut, Saadet Partili misafirleri Oda’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

“İkili diyaloglarımızın arttırılması temennilerimizi ilettik”

Saadet Partisi İl Başkanı Mutlu da; “Göreve geldiğimiz ilk günlerde bizleri ziyarete gelen Kocaeli Ticaret Odamız Başkanı Necmi Bulut ve yönetimi ile kent adına faydalı bir görüşme gerçekleştirmiş, ekonomiyi masaya yatırmıştık. Bugün de Saadet Partisi olarak bizler Odamızı ziyaret ederek, ikili diyaloglarımızın arttırılması temennilerimizi ilettik” dedi. KOTO Başkanı Bulut, KOTO’nun kentin buluşma noktası olduğunu ifade ederek; kurumlararası güçlü diyalogla kentin daha çok kazanacağını, kim ki bu kent için bir tuğla koyarsa başımızın üstünde yeri var, ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu