Politika

Kandıra’da Aydal ve Gödek’e Büyük İlgi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Vekili Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Doğan AYDAL ve Kandıra Belediye Başkanı Adayı Levet GÖDEK Kandıra’da halkla buluştu- saydamajans

Seçim çalışmaları kapsamında Kandıra Merkez, Cumartesi Pazarı ve Esnaf ziyareti, Babaköy Akçakoca Bey anıt ziyareti, Kerpe, Kefken ve Cebeci bölgeleri gezildi

TARIM’IN TURİZM’İN KOCAELİ’NİN GÖZBEBEĞİ OLACAK

Ziyaretler kapsamında Kandıra Halkı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Doğan AYDAL ve Kandıra Belediye Başkan adayı Levet GÖDEK’i büyük teveccühle karşıladı. Samimi ve sıcak ortamda sohbetler gerçekleştirildi.

Akçakocabey anıtı ziyaret edildi
Akçakocabey anıtı ziyaret edildi
Tarım ve Turizmin merkezi Kandıra olacak
Tarım ve Turizmin merkezi Kandıra olacak

Kandıra Tarım açısından verimli ve çalışan bir ilçemiz. Tarım ile uğraşan köylülerimize, tamamen organik yollarla üretilen sıvı ve azot gübre ile kendi gübremizi kendimiz üretip çok düşük maliyetlere çekilecek. Tarımda en son teknolojiler ile verim arttırılıp istenilen seviyeye getirilecek.

Güneş Enerjisi ile seracılık projeleri yapılacak.

Kandıralıların samimiyeti bizi mutlu etti
Kandıralıların samimiyeti bizi mutlu etti
Kandıralılardan sıcak karşılama
Kandıralılardan sıcak karşılama

Gençlerimizin önce Tarım ile başlayıp diğer alanlarla gelişerek yeniden Kandıra’ya geri dönüşü sağlanacak.

Kandıra bu kadar önemli bir ilçemizken yeterli değer verilmemektedir. Kandıra’ya gereken değeri verip, önce Kandıra Halkı sonra Tüm Türkiye’ye sağlanmış olacak.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu