Kandıra’da Aydal ve Gödek’e Büyük İlgi
![Kandırada Aydal ve Gödeke Büyük İlgi](https://www.saydamajans.com/wp-content/uploads/2024/01/Kandirada-Aydal-ve-Godeke-Buyuk-Ilgi.jpg)
Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Vekili Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Doğan AYDAL ve Kandıra Belediye Başkanı Adayı Levet GÖDEK Kandıra’da halkla buluştu- saydamajans
Seçim çalışmaları kapsamında Kandıra Merkez, Cumartesi Pazarı ve Esnaf ziyareti, Babaköy Akçakoca Bey anıt ziyareti, Kerpe, Kefken ve Cebeci bölgeleri gezildi
TARIM’IN TURİZM’İN KOCAELİ’NİN GÖZBEBEĞİ OLACAK
Ziyaretler kapsamında Kandıra Halkı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Doğan AYDAL ve Kandıra Belediye Başkan adayı Levet GÖDEK’i büyük teveccühle karşıladı. Samimi ve sıcak ortamda sohbetler gerçekleştirildi.
![Akçakocabey anıtı ziyaret edildi](https://kocaelikent.com/wp-content/uploads/2024/01/Akcakocabey-aniti-ziyaret-edildi.jpg)
![Tarım ve Turizmin merkezi Kandıra olacak](https://kocaelikent.com/wp-content/uploads/2024/01/Tarim-ve-Turizmin-merkezi-Kandira-olacak.jpg)
Kandıra Tarım açısından verimli ve çalışan bir ilçemiz. Tarım ile uğraşan köylülerimize, tamamen organik yollarla üretilen sıvı ve azot gübre ile kendi gübremizi kendimiz üretip çok düşük maliyetlere çekilecek. Tarımda en son teknolojiler ile verim arttırılıp istenilen seviyeye getirilecek.
Güneş Enerjisi ile seracılık projeleri yapılacak.
![Kandıralıların samimiyeti bizi mutlu etti](https://kocaelikent.com/wp-content/uploads/2024/01/Kandiralilarin-samimiyeti-bizi-mutlu-etti.jpg)
![Kandıralılardan sıcak karşılama](https://kocaelikent.com/wp-content/uploads/2024/01/Kandiralilardan-sicak-karsilama.jpg)
Gençlerimizin önce Tarım ile başlayıp diğer alanlarla gelişerek yeniden Kandıra’ya geri dönüşü sağlanacak.
Kandıra bu kadar önemli bir ilçemizken yeterli değer verilmemektedir. Kandıra’ya gereken değeri verip, önce Kandıra Halkı sonra Tüm Türkiye’ye sağlanmış olacak.