Genel

Odabaş: ‘Kafanızı kuma sokmayın, haklarınızı aldım’

Odabaş: ‘Kafanızı kuma sokmayın, haklarınızı aldım’Odabaş; “hala beni ve yakınlarımı arayarak tehdit edenlere sesleniyorum, alacaklarımı almak için tüm yasal haklarımı kullanmaya devam edeceğim” dedi. detaylar saydam haberimizde…

Odabaş: ‘Kafanızı kuma sokmayın, haklarınızı aldım’

Ak İş Merkezi yöneticisi Bahri Odabaş, AKP ve Macit Haldız’a karşı uzun zamandır mücadelesini verdiği davaları bir bir kazanmaya devam ediyor.

Bahri Odabaş, verdiği hukuk mücadelesinin sonucunda kat maliklerine bir duyuru yayınladı.

Odabaş, yapmış olduğu duyurusunda şu ifadelere yer verdi:

“Sayın Ak İş Merkezi Kat Malikleri ve Kiracıları;

Yaklaşık 2 yıldan beri sizi uyarıyorum, AKP eşkıyalarının yalan ve baskılarına boyun eğerek yasal yükümlülüklerinizden kurtulamazsınız.

15 yıl boyunca Hayatımı ortaya koyarak AKP ve Macit Haldız’dan gasp ettikleri haklarınızı (yaklaşık 300.000 TL) aldım.

Son 2017 Genel Kurulunda bana namus sözü vererek bunlara karşı arkamda duracağınızı teyit ettiniz. Bende haklarınızı bunlardan almaya çalışacağıma söz verdim. Allaha şükür sözümü yerine getirdim.

Ancak siz korkarak beni yalnız bıraktığınız gibi iki yıldan beri bana olan borçlarınızı ödemediniz. Yasal olmayan, eşkıyalıkla yönetici olduğunu söyleyen kişilere çoğunuz aidat ödemeye devam ediyorsunuz.

Bugün akşama kadar bana olan borcunuz 18.300.00 TL eski Avukata 14.000 TL…

Ödenmediği takdirde, yarın yeni Avukata Vekalet verip protokol imzalayarak icra, dava, vekalet ücretleri; Ve AKP’nin, ortak alanlara izinsiz astığı ve kirasını ödemediği poster ve reklam tabelalarını indirmek için gidecek vinç masrafları; yaklaşık 20.000.00 TL. daha üzerine ilave edilecek ve yasal yönetime aidatlarını ödemeyenlerin tamamı icraya verilecektir.

Ayrıca hala beni ve yakınlarımı arayarak tehdit edenlere sesleniyorum, alacaklarımı almak için tüm yasal haklarımı kullanmaya devam edeceğim.

Daha önce küfür, tehdit ve saldırıda bulunanların, 50 metreden fazla bana yaklaşmamalarını tavsiye ederim.

Tüm duyuruları mı basın başta olmak üzere tüm siyasi parti ve sivil toplumla paylaşıyorum. Ülke, 15 Temmuzda Fetö eşkıyasının yapamadıklarını AKP eşkıyalarının siyaseti kullanarak nasıl başarmaya çalıştıklarını bilsin diye!”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu