Genel

Sakarya’nın tanınmış işadamlarından Kaymakam Güney’e ziyaret

Sakarya’nın tanınmış işadamlarından Kaymakam Güney’e ziyaret … Akyazı İlçe halkının gerek maske gerekse devletin almış olduğu kararlara itina ile uyuduğunu dile getiren Kaymakam Güney; herkesin bu konuda çok hassas olması gerektiğinin de altını çizdi. detaylar saydam haberimizde…

Sakarya’nın tanınmış işadamlarından Kaymakam Güney’e ziyaret

Adapazarı ve Akyazı’nın sayılı ve sevilen İşadamlarından; Damla İnşaat & Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bilici, Can Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Dorul, Zengin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zengin ve İşadamı Mustafa Çaylak; Akyazı Kaymakamı Yakup Güney’i makamında ziyaret etti.

Bilici, Dorul ve Zengin’den Kaymakam Güney’e teşekkür

Akyazı İlçe halkının gerek maske gerekse devletin almış olduğu kararlara itina ile uyuduğunu dile getiren Kaymakam Güney; herkesin bu konuda çok hassas olması gerektiğinin de altını çizdi. Kendi sektörleriyle ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Sakaryalı tanınmış İşadamları; Ahmet Bilici, Selahattin Dorul ve Mustafa Zengin; Kaymakam Yakup Güney ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, kendilerini yaklaşık 1 saat ağırladığı ve örnek misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu