Genel

İyi Parti: ‘Mehmet Avcı’nın seviyesiz paylaşımını şiddetle kınıyoruz’

Poyraz; "pelikancı trollerin, en az bu kişinin sözleri ve tavrı kadar ahlaksız bir yöntemle, adı geçen meczubu İyi Partili gösterme çabası da çamur siyasetinin son örneğidir" dedi.

İyi Parti: ‘Mehmet Avcı’nın seviyesiz paylaşımını şiddetle kınıyoruz’İyi Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz basına yaptığı yazılı açıklamada, sosyal medyadaki görüntüler hakkında; “Kocaeli‘nde, Mehmet Avcı adlı bir kişinin yaptığı seviyesiz paylaşımı, şiddetle kınadığımızı belirtmek isteriz. Bu kişinin İyi Parti ile resmi ya da gayriresmi hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır” dedi. detaylar saydam haberimizde…

İyi Parti: ‘Mehmet Avcı’nın seviyesiz paylaşımını şiddetle kınıyoruz’

“Bu kişinin partimizle ilişkisi yok”

Sosyal medya üzerinden yapılan bir paylaşımla ilgili açıklamada bulunan İyi Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, paylaşımı yapan kişinin parti ile ilişkisi bulunmadığını belirtti.

Uğur Poyraz’ın yaptığı yazılı açıklaması şöyle:

“Bugün sosyal medyada paylaşılan hadsiz ve ahlaksız bir görüntü, bazı çevrelerce partimizin adı kullanılarak kara propaganda malzemesine dönüştürülmüştür.

Öncelikle, Kocaeli’nde, Mehmet Avcı adlı bir kişinin yaptığı seviyesiz paylaşımı, şiddetle kınadığımızı belirtmek isteriz.

Bu kişinin İyi Parti ile resmi ya da gayriresmi hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.

“Gayri ahlaki tavırları olan bir zat”

Partimizin kuruluş günlerinde camiamıza dahil olmak isteyen, ancak gayriahlaki tavırlarından dolayı, daha işin başında dışlanan bu kişinin sözleri, milletimizin vicdanını yaralar niteliktedir.

“Pelikancı trollerin çamur siyasetinin bir parçası”

Ancak, “pelikancı trollerin”, en az bu kişinin sözleri ve tavrı kadar ahlaksız bir yöntemle, adı geçen meczubu İyi Partili gösterme çabası da çamur siyasetinin son örneğidir.

“Hakareti alışkanlık haline getirenlerle mücadelemiz sürecektir”

İyi Parti, milletimizin hiçbir ferdine ya da kesimine hakareti kabul edemeyeceği gibi, bunu alışkanlık haline getiren siyasete karşı mücadele eden bir partidir.

“Ahlaksızlığı kınıyoruz”

Söz konusu videoyu da, bu rezilliği partimizin adıyla yan yana anabilen ahlaksızlığı da kınıyor, kamuoyunun takdirine sunuyoruz.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu