Genel

İzmit’te vatandaşlar 2020’ye Retrobüs konseriyle girdi

İzmit’te vatandaşlar 2020’ye Retrobüs konseriyle girdiHürriyet; “Yeni yıl iyilikleriyle ve hayırlarıyla gelsin. Allah herkesin evine bereket, huzur, mutluluk, aşk, para ne istiyorsa onu versin” dedi. detaylar saydam haberimizde…

İzmit’te vatandaşlar 2020’ye Retrobüs konseriyle girdi

İzmit 2020 yılına İzmit Belediyesinin organize ettiği yeni yıl konserinde 70’ler 80’ler ve 90’lar konseptiyle nam salmış ünlü gurup Retrobüs sahne aldı.

İzmit 2020 yılına İzmit Belediye Meydanında düzenlenen coşkulu bir etkinlikle merhaba dedi. Yeni yıl için rengarenk ve ışıklarla süslenen ve 2 gün boyunca etkinlikler düzenlenen İzmit’te 2020 yılı 70’ler 80’ler ve 90’lar konseptiyle nam salmış ünlü gurup Retrobüs konseriyle karşılandı.

Gün boyu etkinlik

İzmit Belediye Meydanında 2 gün boyunca devam eden yeni yıl panayırı büyük ilgi görürken. Panayır kapsamında çeşitli yarışmalar, esnaf stantları, pişmaniye yarışması, ateş gösterisi, dijital poi gösterisi, sokak etkinlikleri, dans gösterileri gibi etkinlikler gün boyu İzmit Belediye Meydanında vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirdi.

Şehrin dört bir yanı süslendi

İzmit Belediyesinin kendi öz kaynakları gerçekleştirdiği süslemeler kent genelinde büyük beğeni topladı. Özellik dev kar küresi büyük ilgiye neden oldu. İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün gerek renkli süslemeleri gerekse ışıklandırmalarıyla kentte yeni yıl coşkusu yaşandı. Ayrıca İzmit Belediye Meydanında kurulan esnaf stantlarıyla birlikte İzmit esnafının da yeni yılda yüzü güldü.

Başkan, 2020 yılını vatandaşlarla birlikte karşıladı

2 gün boyunca devam eden yeni yıl panayırı son olarak 70’ler 80’ler ve 90’lar konseptiyle nam salmış ünlü gurup Retrobüs konseriyle noktalandı. 2019 yılının son saatlerinde sahne alan gurup saatler 23:59’u gösterdiğinde İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ile yeni yıl programının hazırlanmasında büyük emekleri olan belediye personeli ile birlikte 10’dan geriye doğru sayarak vatandaşlarla birlikte 2020 yılını karşıladı.

“2020 yılı iyilikleriyle ve hayırlarıyla gelsin”

2020 yılının ilk dakikalarından konuşan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “2020 yılı çok daha güzel geçsin. Yeni yıl iyilikleriyle ve hayırlarıyla gelsin. Allah herkesin evine bereket, huzur, mutluluk, aşk, para ne istiyorsa onu versin. Yeni yılınızın hayırlı, mutlu ve huzur olmasını diliyorum” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu