Ekonomi

İzmit belediyesince cenaze evlerine yemek yardımı ihalesi yapıldı

İzmit belediyesince cenaze evlerine yemek yardımı ihalesi yapıldı … Açık ihale usulü gerçekleştirilen ve İzmit Belediyesi sosyal medya hesaplarından da canlı olarak yayınlanan ihaleye 3 firma teklif verdi. detaylar saydam haberimizde…

İzmit belediyesince cenaze evlerine yemek yardımı ihalesi yapıldı

Şeffaf belediyecilik örneği sergileyen İzmit Belediyesi yine bir hizmet alım ihalesini halkının gözleri önünde canlı yayınla tamamladı.

İzmit belediyesi cenaze evlerine yemek yardımı hizmet alım ihalesini açık ihale usulüyle canlı yayınla gerçekleştirdi.

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetler Müdürlüğü tarafından belediye sınırları içindeki cenaze evlerinde dağıtılmak üzere 30 bin öğün için “Cenaze Evlerine Yemek Yardımı Hizmet Alımı İhalesi” gerçekleştirildi.

İhaleyi kazanan firma değerlendirme sonrasında açıklanacak

İzmit Belediyesi toplantı salonunda açık ihale usulü gerçekleştirilen ve İzmit Belediyesi sosyal medya hesaplarından da canlı olarak yayınlanan ihaleye 3 firma teklif verdi. Verilen teklifler Kartepe Yemek ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. 268.200,00 TL, Hesmay Gıda Ambalaj Plastik İnş. Turz. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. 318.000,00 TL ve Cupcakeizmit Pastacılık Gıda Ürün Paz. San. Tic. Ltd. Şti. 285.000,00 TL olarak belirtildi. Yaklaşık maliyeti 342.000,00 TL olarak belirlenen ihaleyi kazanan firmanın değerlendirmeler tamamlandıktan sonra açıklanacağı belirtildi.

Yapılan yerel seçimler sonucunda el değiştiren İzmit Belediyesinin Fatma Kaplan Hürriyet önderliğinde vermiş olduğu hizmetlerini halk yakından takip etme imkanı buldu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu