Sosyal yaşam

İzmit Belediyesi Alikahya Pazar alanına ücretsiz ring servis başlattı

İzmit Belediyesi Alikahya Pazar alanına ücretsiz ring servis başlattı … Seçim öncesi vatandaşlara verdiği sözleri bir bir yerine getiren Fatma Kaplan Hürriyet, toplu taşıma aracı olmayan Alikahya Pazar alanına ücretsiz ring servisi hizmetini başlatıyor. detaylar saydam haberimizde…

İzmit Belediyesi Alikahya Pazar alanına ücretsiz ring servis başlattı

İzmit Belediyesi vatandaşların hayatını kolaylaştırıp, onları hizmetle buluşturmaya devam ediyor. Seçim öncesi vatandaşlara verdiği sözleri bir bir yerine getiren Hürriyet, toplu taşıma aracı olmayan Alikahya Pazar alanına ücretsiz ring servisi hizmetini başlatıyor.

Her Çarşamba saat 10.00-18.00 arası ücretsiz ring servis

İzmit Belediyesi tarafından vatandaşların pazar yerlerine ulaşımını kolaylaştırmak için hazırlanan ücretsiz ring servis hizmeti Alikahya Mahallesi’nde hayata geçiyor. Alikahya Kapalı Pazar Alanı’na 27 Kasım Çarşamba Günü’nden itibaren başlayacak olan ücretsiz ring servis hizmetinden vatandaşlar, 10.00-18.00 saatleri arasında her saat başında yararlanabilecek.

Körüktepe, Boşnaklar ve Gürcüler köy sakinleri yararlanacak

Pazar alanına toplu taşıma atacı olmadığı için yıllardır kendi imkânları ile ulaşım sağlayan Alikahya Atatürk, Merkez ve Fatih mahallerine bağlı Körüktepe, Boşnaklar ve Gürcüler köy yerlerinde yaşayan bölge halkı, ring servis ile kapalı pazar alanına ücretsiz gidebilecek.

Bir sözümüzü daha yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz

Konuyla ilgili bir açıklama yapan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet; “vatandaşlarımıza verdiğimiz bir sözümüzü daha yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren halkımıza hizmet sunmak, onların hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Halkımızın mutluluğu için çalışmaya devam” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu