Doğal Yaşam

Cilt bakımında keşfedilen Kristal infüzyon yararlı mı?

Cilt bakımında keşfedilen Kristal infüzyon yararlı mı? … Günlük kullanımınızı kullanırken herhangi bir yarar görüyorsanız ametist infüzyon temizleyiciyi kim hatırlar? Gerçekte gereksinim duyduğunuz şey daha sık temizlik yapmaktır. detaylar saydam haberimizde… 

Cilt bakımında keşfedilen Kristal infüzyon yararlı mı?

2019’da, birçok bilimsel keşif, teknolojide yeni aşılar ve gelişmeler, uzay araştırmaları ve milyonlarca insanın hayatını kurtaran pek yeni tıbbi işlem, düz dünya toplumu, aşılama karşıtı kampanyalar ve kristal aşılar…

Ortaçağamı döndük, yoksa kimse bana söylemedi mi?…

Efsanevi, gizemli ve kanıtlanmamış saçmalıklardan, sahte haberlerden ve hayali arkadaşlardan sonsuza dek uzaklaşmamız gereksinim duyulan bir çağda, maalesef tam tersi oluyor. Eğitimin yetersizliği, medyanın cahil ve eğitimsiz seslere kulak vermekle ilgisini çekmemesi zor. Bilimsel emekleri yanlış bir şekilde, gerçeklere değil duygulara veya paraya dayalı belirli bir gündemi ilerletmenin bir yolu olarak yorumlamaktır.

Birkaç yıl önce, Güvenli Kozmetik Kampanyası rujları ve pigmentlerinde zararlı kirletici madde potansiyelini araştırmaya başladığında, çoğumuz genel olarak sert bilimsel kanıtlı kozmetiklerin güvenilir olmasını istedik.

Bu yeni kozmetik trendinin hangi bilimsel temeli oluşturduğunu hayal etmek zor. Doğaldır ki, normal olarak tüketicileri, zor kazanılmış paralarının drenajı dışında, derilerinin sağlığına ve refahına hiçbir yararı olmadan drene etme dışında.

Günlük kullanımınızı kullanırken herhangi bir yarar görüyorsanız ametist infüzyon temizleyici kim hatırlar. Gerçekte ihtiyaç duyduğunuz şey daha sık temizlik yapmaktır.

Fakat en önemlisi, FDA’nın üreticilerden birinin buna benzer biçimde ifadeleri hakkındaki söylediği nedir?

Siyah obsidyen cilt negatif enerji elde etmenize destek sunar.

FDA bunun bir çare mi yoksa kozmetik bir ifade mi olduğunu düşünüyor? FDA kullanımına ilişik yeni düzenlemeler içeriyor mu? kristaller veya yarı değerli taşlar FDA tarafından yasaklanan belirli kristallerin veya gizemli yaratıkların ayırt edici kullanımı kullanılmadığında veya belirli kristallerin kullanılmadığı durumlarda, kozmetik üreticilerinin tüketicilere zarar vermemesi önemlidir.

Cilt bakımı şaka değildir. Bilim, bilimsel araştırma, deney ve denetim, uzun çalışma saatleri ve epey fazla para gerektiren ciddi yatırımlardır. İşe yarayan ve asla hiç kimseye zarar vermeyen bir losyon veya sabun formüle etme sorumluluğu oldukça büyüktür ve hafife alınmamalıdır.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu