Sosyal yaşam

Çayırova Sevgi Evlerinde toplu doğum günü organizasyonu

Merve Baş; “Farkındalık yaratmak için düzenlediğimiz programın diğer vatandaşlarımıza da örnek olmasını diliyorum. Bu tarz etkinliklerle çocuklarımız için bir farkındalık yaratmak istedik” dedi. detaylar saydam haberimizde…

Çayırova Sevgi Evlerinde toplu doğum günü organizasyonu

Gebzeli Merve BaşBir Elim de Sen Ol’ sosyal sorumluluk projesi kapsamında Çayırova Sevgi Evlerinde toplu doğum günü organizasyonu gerçekleştirdi.

Pamuk şeker ve Osmanlı macunu da ikram edildi

Çayırova Sevgi Evleri’nde düzenlenen programa Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Yaşar Çakmak, MHP eski İlçe Başkanı Hüseyin Güngör, KENT-KA Dernek Başkanı Tuğba Şensoy, programın sponsorları, sevgievi yöneticileri, öğretmenleri ve sevgievi sakini çocuklar katıldı. Gebzeli vatandaş Merve Baş ‘Bir Elim de Sen Ol’ sosyal sorumluluk projesi kapsamında Çayırova Sevgi Evlerinde; toplu doğum günü organizasyonu gerçekleştirdi. Pasta kesimi ile başlayan organizasyon, çeşitli yarışmalar ve eğlencelerle devam etti. Çocukların doyasıya eğlendiği eğlencede pamuk şeker ve Osmanlı macunu da ikram edildi.

“Bu tür duyarlı vatandaşlarımıza ihtiyacımız var”

Programda bir konuşma yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Yaşar Çakmak; “Çocuklar sizler bugünün yarını, yarının umudusunuz. Çayırova Sevgi Evlerinde bulunan çocuklarımıza Sosyal Sorumluluk projesi düzenleyen ve bizleri de programa davet eden Merve Baş Hanıma emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Bu tür duyarlı vatandaşlarımıza ihtiyacımız var” dedi. Başkanvekili Çakmak’ın ardından konuşan Merve Baş; “Farkındalık yaratmak için düzenlediğimiz programın diğer vatandaşlarımıza da örnek olmasını diliyorum. Bu tarz etkinliklerle çocuklarımız için bir farkındalık yaratmak istedik. Doyasıya eğlendiğimiz bir program oldu. Çocuklarımızla İzmir Marşı’nı da coşkulu bir şekilde söyledik” dedi.

Plaket takdim etti…

Merve Baş; “Buraya gelerek desteklerini esirgemeyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanvekilimiz Yaşar Çakmak’a, sponsorlarımız Ege Organizyon Kurucusu Mustafa Çimen’e ve Çayırova S.O.S Döner Sahibi Hüseyin Güngör’e teşekkür ederim” diye konuştu. Program sonunda çocuklara balon verildi. Balonlara dileklerini yazan çocuklar, balonlarını gökyüzüne bıraktı. Gebzeli Merve Baş, programa katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Yaşar Çakmak’a desteklerinden ötürü plaket takdim etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu