Sosyal yaşam

Hadise ‘hala’ olunca ‘O Ses Türkiye’ çekimleri durdu

Hadise ‘hala’ olunca ‘O Ses Türkiye’ çekimleri durdu … Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, erkek kardeşinin çocuğunun olacağı haberiyle gözyaşlarına boğulan ünlü şarkıcı Hadise için O Ses Türkiye çekimlerine ara verdi. detaylar saydam haberimizde…

Hadise ‘hala’ olunca ‘O Ses Türkiye’ çekimleri durdu

O Ses Türkiye yarışmasına Hadise‘nin gözyaşları damga vurdu. Yeğeninin olacağı müjdesini ağlayarak veren Hadise, Acun Ilıcalı ve diğer jüri üyelerini duygulandırdı.

“Ailenin zorluk içindeki yaşamından Acun Ilıcalı etkilendi”

O Ses Türkiye‘nin dün akşam yayınlanan özel bölümünde Hadise, yarışmacı Dilara Şimşek‘in performansı sonrası ailesiyle ilgili bir durumu anlatırken gözyaşlarını tutamadı. Ailesiyle ilgili son bir yıldır zorluk yaşayan Hadise‘nin anlattıkları Acun Ilıcalı‘yı etkiledi. Ilıcalı, ünlü şarkıcıya isterse çekimi iptal edebileceğini söyledi.

“Hala oluyorum onun heyecanını sizlerle paylaşmak istedim”

Hadise, “Özelimin bazı detaylarını paylaşmayı severim. Şimdi ağabeyi görünce… benim de bir erkek kardeşim var. 15 dakika önce doğuma girdiler. Hala oluyorum onun heyecanını sizlerle paylaşmak istedim. Çok duygusalım ve orada olmak isterdim. Yarın da çekim olduğu için gidemiyorum ama birazdan resim gelir ve ben çok mutlu olurum” sözlerinden sonra duygusal anlar yaşadı.

“Bizim için senin mutluluğun daha önemli”

Durumu öğrenen Acun Ilıcalı ise araya girerek “Sen çekimi iptal edin diyorsan ben çekimi iptal ederim. Bizim için senin mutluluğun daha önemli” dedi.

“Bu bebeğin ailemize çok iyi geleceğini düşünüyorum”

Acun Ilıcalı‘nın jestinden sonra sözlerini sürdüren Hadise; “Her aile zor süreçten geçer. Biz de aile olarak zor bir süreçten geçtik ve ben göz önünde olduğum için çok konuşuldum çok yazıldım. O yüzden sosyal medya hesabından bir açıklama yaptım. Bu bebeğin ailemize çok iyi geleceğini düşündüğüm için çok mutluyum. Adını da açıklamak istiyorum. Bebeğimizin adı Melik Hamza dedi. Beyazıt Öztürk ise Hadise‘ye sarılarak teselli etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu