Çağdaş Kocaeli’ye KOMECE’den kutlama ziyareti
![Çağdaş Kocaeli’ye KOMECE’den kutlama ziyareti](https://www.saydamajans.com/wp-content/uploads/2020/01/Çağdaş-Kocaeli’ye-KOMECE’den-kutlama-ziyareti.jpg)
Çağdaş Kocaeli’ye KOMECE’den kutlama ziyareti … Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan ve yönetimi, Çağdaş Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sadun Çetin’i makam odasında ziyaret etti. detaylar saydam haberimizde…
Çağdaş Kocaeli’ye KOMECE’den kutlama ziyareti
![komece çağdaş kocaeli personeliyle](https://www.saydamajans.com/wp-content/uploads/2020/01/komece-çağdaş-kocaeli-personeliyle.jpg)
KOMECE yöneticileri, yayın hayatında 14 yılı geride bırakan Çağdaş Kocaeli Gazetesi’ne kutla ziyareti gerçekleştirdi.
Kısa adı KOMECE olan, Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan ve yönetimi; Çağdaş Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sadun Çetin’i makam odasında ziyaret etti.
Başkan Erdoğan cemiyetin kuruluş amacını ve hayata geçirecekleri projeleri Sadun Çetin’le paylaşırken, mesleğin sorunları ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.
KOMECE Başkan Yardımcısı Ufuk Bagan, KOMECE Sekreteri Meral Uçarı ile Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda İnternet Gazeteleri Derneği Başkanı Soner Kılıç’ın da katıldığı ziyaret sonrası KOMECE yönetimi gazete çalışanı meslektaşlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.