Bilim Teknoloji Otomotiv

20 kategoride ‘En iyisini sen seç’ oylaması Şubat’ta

20 kategoride ‘En iyisini sen seç’ oylaması Şubat’taTüter; “Tüm dinamiklerin haberlerini takip edip paylaşırken, halkın olumlu ve olumsuz tepkilerini, şikayetlerini ve memnuniyetlerini de gözlemleme şansı buluyoruz” dedi. detaylar saydam haberimizde…

20 kategoride ‘En iyisini sen seç’ oylaması Şubat’ta

Basın Reklam Danışmanlık (BR Medya) bünyesinde yer alan Tv 262 ve Kocaeli Gazete 262’in organize ettiği “En iyisini sen seç” anket oylaması için çalışmalar sürüyor

Basın Reklam Danışmanlık (BR Medya) bünyesinde yer alan Tv 262 ve Kocaeli Gazete 262’in imtiyaz sahibi Gülengül Tüter, genel yayın yönetmeni Orhan Balcı ve proje sorumlusu Atakan Akbulut tarafından yürütülen ve üçüncüsü yapılacak “En iyisini sen seç” adı altındaki internet üzerinden anket oylaması için kategorileri belirleme yönünde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

20 kategoriden oluşacak

Bu yıl üçüncüsü yapılacak olan organizasyonda, iş kadını, iş adamı, çıkış yapan firmalar, odalar, genç iş adamları, sivil toplum kuruluşları, sporcular, sendikalar, esnaflar, duayen gazeteciler, restaurantlar, sürücü kursları, hemşeri dernekleri, sosyal tesisler, radyo programcıları gibi 20 ayrı kategori yer alacak ve 19 kategoride beşer isim veya firma bulunacak. 1 kategoride ise 12 isim önemli bir yarışa girecek.

Oylama 01 Şubat’ta başlayacak

Kategorilerin belirlenme süreci tamamlandıktan sonra il genelinde dağıtılacak olan 30 adet derginin basımı gerçekleşecek. Ardından duyuru çalışması yapılacak. Sonucu büyük merakla beklenen www.eniyisinisensec internet sitesi üzerinden oylama 01 Şubat 2020 saat 00.01’de başlayacak. Oylama 28 Şubat 2020 saat 00.00’da tamamlanacak.

Tüm kategorilere oy verilecek

İlk yılda 1.492.389, ikinci yılda 11.894.621 kişinin ziyaret edip günde bir kez oy verdiği www.eniyisinisensec internet sitesine oy vermek için giren herkes 20 kategoride yer alan isim veya firmaya oy vermek zorunda olacak. Böylelikle kategorilerde yer alan tüm isim veya firmalar oy verenler tarafından incelenecek ve tanınacak.

Tüter: “kentte farklılık oluşturmayı amaçlıyoruz”

Basın Reklam Danışmanlık (BR Medya) şirketinin sahibi Gülengül Tüter, Tv 262 ve Kocaeli Gazete 262 ailesi olarak 2019 yılında da kent gündemini yakından takip ederek, bu çalışmaları internet üzerinden yayın yapan Tv 262 televizyonumuzda ve Kocaeli Gazete 262 internet haber sitemizde izleyicimiz ve okuyucularımızla paylaşıyoruz. Tüm dinamiklerin haberlerini takip edip paylaşırken, halkın olumlu ve olumsuz tepkilerini, şikayetlerini ve memnuniyetlerini de gözlemleme şansı buluyoruz. Kent insanının hayatına bire bir temas eden bileşenleri kategoriler altında toplayarak, internet üzerinden yaptığımız anket oylamasıyla halkın taktirine sunuyoruz. Amacımız kente katma değer katanları ve öne çıkanları aynı çatı altında toplayıp bilinirliliğine katkı sağlamak ve tanıtmak. Farklı bir anlayışla ve hizmetle kentimize olan bağlılığımızı ortaya koyuyoruz” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu