Bilim Teknoloji Otomotiv

Akıllı telefonlar gerçekte az mı akıllı çok mu akıllı

Akıllı telefonlar gerçekte az mı akıllı çok mu akıllı … Akıllı telefonlar, onları bildiğimiz gibi, sadece on yıldan beri kullanılabilmektedir. Bu kısa dönemde daha akıllı ve güçlü hale geldiler. Artık birçok genç hayatlarını bir akıllı telefonla sürdürüyor, ancak diğerleri için hızlı evrim bunu daha az işlevsel hale getirdi. detaylar saydam haberimizde…

Akıllı telefonlar gerçekte az mı akıllı çok mu akıllı

Akıllı telefonlar yol gösterici mi
Akıllı telefonlar yol gösterici mi

Akıllı telefonlar hayatı daha karmaşık ve daha az keyifli hale getirmeye başladığının farkındayız.

Yerli mobil servis sağlayıcıların mağazalarında alışveriş yaparken akıllı olmayan cep telefonları bulmak zor olabilir. Ancak, bazı şirketler daha az karmaşık cep telefonları sunar.

Bu daha az karmaşık telefonlar genellikle kamera ve el feneri gibi en kritik güncellemelerle gelir; İnsanların istediği, ancak uygulamaların karışıklığı, karmaşıklığı ve dikkatini dağıtmadan…

Akıllı Telefonlar Birazcık Akıllı mı
Akıllı Telefonlar Birazcık Akıllı mı

Akıllı telefonlar birazcık akıllı mı?

Akıllı telefonlar hayatımız boyunca o kadar akıllı ve teknolojik olarak çok yaygın hale geldi. Bu tip telefonların üreticileri şimdi telefonlara araç kullanırken insanların dikkatini dağıtmalarını engelleme yeteneği veriyor. Bu, yalnızca telefonlarımızın güvenliğimizin daha fazla farkında olması anlamına gelmez. Ancak ne yaptığımızın farkındalar ve onlarla iletişim kurmak için çok meşgul olup olmadığımıza karar verebilirler.

Her yerde akıllı telefonlar var mı?

Her yerde Akıllı telefonlar var mı
Her yerde Akıllı telefonlar var mı

Ailelerle, arkadaşlarla ve romantik çıkarlarla etkileşim kurmak yerine, bazı araştırmacılar akıllı telefonların yaygınlığının gençler arasında varoluşsal bir krize yol açtığını belirtti.

Bu insanlar zamanlarının çoğunu bir akıllı telefon aracılığıyla açlık çeken insanlarla etkileşime girerek geçiriyorlar. Daha geniş bir sosyal çevreye sahip olmalarına rağmen, teorik olarak çoğu zaman daha az özgün sosyal etkileşim biçimleri yaşarlar.

Bu eğilim gençler ve genç yetişkinler ile sınırlı değildir.

Akıllı telefonla yorgunluğun giderilmesi
Akıllı telefonla yorgunluğun giderilmesi

Akıllı telefonla yorgunluğun giderilmesi

Pazarlama, herkes için tamamen gerçek olmayabilir, elma ürünleri gibi daha akıllı, daha hızlı ve daha yeni bir akıllı telefon istediğini söyleyecektir. Ancak daha genç kuşaklardan daha fazla insan var; Özgürlüğü tanıdıkları herkese ve sosyal ağlarda tanıştığı insanlara kalıcı olarak ulaşılmasını isteyenler…

En basit çözümlerden biri engelleme uygulaması kurmak değildir. Akıllı telefonunuzdaki diğer uygulamaların kullanımını önlemek için. Bir durdurmaya ihtiyacınız olduğunda telefonu bir yere koyun.

Ancak, akıllı telefonların bağımlılık yapısından dolayı; Bazen bir dahi iletişim cihazını çalışan kuzenlerinizin kuzenlerinden biriyle değiştirmek daha iyidir.

Birincisi; cep telefonu, tüketicilere akıllı telefonla ilişkili olarak çok değerli iletişim mobilitesi, güvenlik ve özgürlük sunuyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu