Genel

Taciz iddiası üzerine 2 kişiye linç girişimi

Taciz iddiası üzerine 2 kişiye linç girişimiPendik‘te 2 kişinin, bir çocuğu önce taciz edip sonra da kaçırmaya çalışması iddiası üzerine gerginlik yaşandı. Olayı öğrenen öfkeli kalabalık tarafından 2 şüpheli yakalanıp darp edildi. detaylar saydam haberimizde…

Taciz iddiası üzerine 2 kişiye linç girişimi

Pendik Çamçeşme Mahallesi Seher Sokak’ta 2 kişinin gece saatlerinde 12 yaşındaki bir erkek çocuğunu önce taciz edip sonra da arabaya bindirip kaçırmaya çalıştığı iddia edildi.

Şüpheliler linç edilmekten kurtuldu ve göz altına alındı

Şüphelilerin çocuğu taciz edip kaçırmaya çalıştığını gören çevredekiler 2 şüpheliye tepki gösterdi. Müdahale üzerine panikleyen şüpheliler Höyük Sokağa kaçtılar. Toplananlar Höyük Sokakta 2 şüpheliyi yakalayıp linç etmek istedi. İhbar üzerine, olayın yaşandığı mahalleye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekiplerinin müdahalesi üzerine öfkeli kalabalık kontrol altına alınırken, vatandaşlar tarafından darp edilen 2 şüpheli de gözaltına alındı.

Sorguya alınacaklar

Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırılan şüphelilerin tedavilerinin tamamlanması sonrası sorguya alınacağı öğrenildi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu