Politika

Soylu: ‘Arkamızdan gelen muhalefet tozumuzu bile göremeyecek’

Soylu; “Geçen Antalya’da emniyet müdürlüğünün binasını gezdim. Daha güzel eserler burada daha güzel şeyler yapılıyor. Yapılmaya da devam edecek. Hepsi modern binalar" dedi.

Soylu: ‘Arkamızdan gelen muhalefet tozumuzu bile göremeyecek’Soylu; “Öyle koşuyoruz, öyle koşacağız ki, siyasi muhalif olarak arkamızdan gelenler tozumuzu bile göremeyecek” dedi. detaylar saydam haberimizde…

Soylu: ‘Arkamızdan gelen muhalefet tozumuzu bile göremeyecek’

Bakan siyasi partiyi ziyaret etti…

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Antalya İl Başkanlığı’nı ziyaretinde konuştu. Soylu, kentsel gelişimde modern mekanlar inşa edildiğini söyledi. Bakan Soylu, “Öyle koşuyoruz, öyle koşacağız ki, siyasi muhalif olarak arkamızdan gelenler tozumuzu bile göremeyecek” dedi.

“Güzel eserlerde güzel şeyler yapılıyor”

“Cumhurbaşkanımızın liderliğinde güçlü adım atmaya çalıştığımızı, sizi mahçup etmemek için çaba sarf ettiğimizi net bir şekilde burada bir kez daha paylaşmak istiyorum” diyen Soylu AK Parti iktidarı döneminde yapılan faaliyetleri anlattı. Soylu şöyle devam etti: “Geçen Antalya’da emniyet müdürlüğünün binasını gezdim. Daha güzel eserler burada daha güzel şeyler yapılıyor. Yapılmaya da devam edecek. Hepsi modern binalar.

“Modern hizmetler veriyoruz”

Biz nüfus müdürlüklerinde mesela bir işlemi sekiz dakikaya düşürdük. Ve burada çok modern hizmetler veriyoruz. 3 günde 1 günde randevu veriliyor. 3-4 günde de pasaport, nüfus kağıdı ehliyet bir vesileyle ulaşılabiliyor. Eskiden bu dertti ya. Başlı başına bir dertti. Şimdi rahatlıyoruz. Bunları yapabilme kapasitesine sahibiz. Hükümetimiz bunları yapabilecek kapasiteye sahip. Şimdi de onları modernleştiriyoruz. Ankara’da başlattık. Çok da modern mekanlar yapıyoruz. Renkleriyle tasarımıyla vatandaşlarımız her şeyin en iyisine layık. Öyle koşuyoruz, öyle koşacağız ki, siyasi muhalif olarak arkamızdan gelenler tozumuzu bile göremeyecek.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu