Genel

Şoförün yanına oturuyordu diye karısını benzin döküp yaktı

Eşinin üzerine benzin dökerek yakıp ölümüne, kızının da yaralanmasına neden olduğu için tutuklanan şüpheli, ifadesinde eşinin çalıştığı işyerinin servis aracında şoförün yanındaki koltuğa oturduğu için tartıştıklarını anlattı.

Şoförün yanına oturuyordu diye karısını benzin döküp yaktı … Eşini ve kızını benzin döküp yakan Can Yılmaz, ifadesinde; “Eşim işe gidip gelirken şoför koltuğunun yan tarafında oturuyordu. Bu benim zoruma gidiyordu” dedi. detaylar saydam haberimizde…

Şoförün yanına oturuyordu diye karısını benzin döküp yaktı

Diyarbakır’da eşinin üzerine benzin dökerek yakıp ölümüne, kızının da yaralanmasına neden olduğu için tutuklanan şüpheli, ifadesinde eşinin çalıştığı işyerinin servis aracında şoförün yanındaki koltuğa oturduğu için tartıştıklarını anlattı.

“Ağır yaralanan kadın 12 gün ancak yaşama tutunabildi”

Şirinevler Mahallesi’nde yaşayan üç çocuk sahibi 35 yaşındaki Can Yılmaz, 15 gün önce eşi 30 yaşındaki Güllü Y.’ye aralarındaki tartışma sırasında saldırdı. Can Yılmaz, bidondaki benzini eşi ve 12 yaşındaki kızı Zeynep’in üzerine dökerek çakmakla ateşledi. Alevler içinde kalan Güllü Yılmaz, ikinci kattan atlayarak ağır yaralandı. Saldırıda çiftin kızları Zeynep de yaralandı. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan yaralılardan Güllü Yılmaz, 12 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.

“Ben çalışmasını istemediğim halde o ısrarla çalışmak istiyordu”

Kendisi de yaralanan Can Yılmaz, tedavisinin ardından “kasten öldürmek” ve “kasten öldürmeye teşebbüs” suçlarından tutuklandı. Can Yılmaz ifadesinde, eşinin çalışmasını istemediğini ama ısrarı üzerine izin verdiğini öne sürdü. Yılmaz; “Eşim işe gidip gelirken şoför koltuğunun yan tarafında oturuyordu. Bu benim zoruma gidiyordu. Eşimle servis aracında şoförün yanına oturmamasını söylediğim için tartışmaya başladık” diye ifade verdi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu