Genel

Marsiad’dan Merkez Parti’ye ziyaret

Marsiad’dan Merkez Parti’ye ziyaret“Uzun zamandan beri tanışıyoruz. Sizi düzgün, samimi, cesur ve çalışkan bir insan olarak görüyorum. Projelerinizi okuyacağım” dedi. detaylar saydam haberimizde…

Marsiad’dan Merkez Parti’ye ziyaret

Marsiad başkanı Bahri Odabaş, Merkez Parti Genel Başkanı Prf. Dr. Abdurrahim Karslı‘yı İstanbul’daki ofisinde ziyaret etti.

Ziyarette karşılıklı faaliyetlerle ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu, ülke meseleleri görüşüldü.

Odabaş; “ülke de tüm işsizliği kökünden çözecek, gelirleri en az iki katına çıkaracak projeleri” ile ilgili bilgi verdi ve proje dosyasını genel başkana teslim etti.

Odabaş; “AKP sadece bizim projelerimizi uygulasaydı en az 50 yıl iktidarda kalırdı. Ancak AKP yöneticilerinin kişisel rant ve çıkar dışında hiçbir şey düşünmediklerini çok geç anladık. Başlangıçta çok büyük destekler verdiğimiz halde son zamanlarda en sert bir şekilde eleştiriyoruz. Çünkü ülkeye çok şey kaybettirdiler. Ülke devamlı kan kaybediyor, bir an evvel bu iktidardan kurtulmak için muhalefet partileri ile bu projelerimizi paylaşmaya karar verdik” dedi.

Prf. Dr. Abdurrahim Karslı; “ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Uzun zamandan beri tanışıyoruz. Sizi düzgün, samimi, cesur ve çalışkan bir insan olarak görüyorum. Projelerinizi okuyacağım. Bizim her Salı günü toplantılarımız oluyor. Ülkenin her yerinden değişik kesimlerden katılım oluyor. Toplantıda projelerinizi anlatmanızı, seminer vermenizi isterim” dedi.

Abdurrahim Karslı, rahatsızlığı nedeni ile kesintiye uğrayan Merkez Partinin 50 il ve 300 civarında ilçede teşkilatlandığını, kaliteli ve işinin ehli insanlarla farklı bir siyasi oluşumu hayata geçirmeye çalıştıklarını, siyaseti, doğrulara sahip çıkma, yanlışlara karşı çıkma hareketi olarak gördüklerini ifade etti.

Marsiad başkanı Bahri Odabaş, genel başkanın bu teklifini kabul ederek, karşılıklı uygun bir gün belirlenmesi kararlaştırıldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu