Genel

KOTO’dan Kızılkaya’ya ‘hayırlı olsun’ ziyareti

KOTO’dan Kızılkaya’ya ‘hayırlı olsun’ ziyareti … Kızılkaya, “Derneğimizin yönetim kurulu üyesi birçok arkadaşımız da KOTO’nun seçilmiş üyesi. Bu nedenle KOTO’yu önemsiyor ve başarılı çalışmalarını yakından biliyoruz” dedi. detaylar saydam haberimizde…

KOTO’dan Kızılkaya’ya ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve yönetimi, Atılımcı İş Adamları Derneği’nin (ATİK) yeni başkanı İlker Kızılkaya ve yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi

KOTO Başkanı Necmi Bulut, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz, Sayman Üyesi Mikail Kayacı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akif Şen ile birlikte, 2021 yılının son ayında 7. Olağan genel kurulunu gerçekleştiren Atılımcı İş Adamları Derneği’nin yeni başkanı İlker Kızılkaya ve yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyareti düzenledi. ATİK’in Başiskele’de bulunan dernek binasında gerçekleşen ziyarette, ATİK yeni yönetim kurulu üyelerinin tamamı yer aldı.

KIZILKAYA’DAN TEŞEKKÜR

KOTO Başkanı Bulut ve yönetimini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden ATİK’in yeni Başkanı Kızılkaya, “KOTO ilimizde üyeleri için yoğun çabayla ve başarıyla çalışan kurumların başında geliyor. Derneğimizin yönetim kurulu üyesi birçok arkadaşımız da KOTO’nun seçilmiş üyesi. Bu nedenle KOTO’yu önemsiyor ve başarılı çalışmalarını yakından biliyoruz. Başarılarınız daim olsun” dedi.

BAŞKAN BULUT: KENT EKONOMİSİNİ DAHA YUKARILARA TAŞIYACAKLAR

KOTO Başkanı Bulut ise, yoğun katılımlı ağırlama için teşekkür ederek, “ATİK kurumsal yapısını oluşturmuş, bugüne kadar başta üyeleri için, kentimiz ekonomik ve sosyal hayatına sayısız güzel proje kazandırmış kıymetli bir derneğimiz. Yeni başkanımız İlker Kızılkaya’nın, devraldığı bayrağı daha yukarılara taşıyacağına hiç kuşkumuz yok. Geçmiş dönemde görev yapan başkanlarımızı da kutluyorum. Biliyorum ki bu pırıl pırıl genç iş insanları, ileride kentimiz ekonomisini çok daha yukarılara taşıyacaklar” dedi. Akabinde ATİK’in binasını gezen KOTO heyeti, çalışmalar ve projelerle ilgili bilgi aldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu