Kültür Sanat Tarih

İlyas Göçmen Kocaeli Bağımsız Fotoğraf Sanatçıları Derneğinde

İlyas Göçmen; İzmit'te  Kocaeli Bağımsız Fotoğraf Sanatçıları Derneğinin konuğu oldu...

İlyas Göçmen; İzmit’te  Kocaeli Bağımsız Fotoğraf Sanatçıları Derneğinin konuğu oldu … İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Dilek Alp’in de izlediği sunumda, İlyas Göçmen’in fotoğrafları beğeniyle izlendi. ayrıntılar haberimizde…

İlyas Göçmen Kocaeli Bağımsız Fotoğraf Sanatçıları Derneğinde

Fotoğraf sanatçısı İlyas Göçmen, eserlerini İzmit‘te İzmitli sanatseverlerle paylaştı…

Kocaeli Bağımsız Fotoğraf Sanatçıları Derneği, İlyas Göçmen’i İzmit‘te ağırladı.

Başkanlığını Kemal Kaya’nın yaptığı Kocaeli Bağımsız Fotoğraf Sanatçıları Derneğinin bu haftaki misafiri fotoğraf sanatçısı İlyas Göçmen oldu.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Dilek Alp de izledi…

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Dilek Alp’in de izlediği sunumda, İlyas Göçmen’in fotoğrafları beğeniyle izlendi.

“Darülaceze’nin belgesel çalışmasını sürdürüyor”

İlyas Göçmen, 49 yıldan bu yana Kırkpınar Güreşleri’ni izlediğini ifade ettiği konuşmasının devamında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın özel izni ile Darülaceze’nin belgesel çalışmasını sürdürdüğünü söyledi…

“Ara Güler’in özel müzesinde fotoğrafları var”

Geçtiğimiz yıl hayatının kaybeden sanatçı Ara Güler ile dostluklarını da anlatan Göçmen; Ara Güler’in özel müzesinde, yurt içinde ve yurt dışındaki bazı müzelerde, fotoğraflarının bulunduğunu da sözlerine ekledi.

“Fotoğrafları ve Şiirleri 7 ülkede çevrildi”

Göçmen; “2006 yılında Azerbaycan’ın dünyaca ünlü şairi Selim Babullaoğlu, kitabımdaki fotoğraflara şiirler yazarak ünik bir çalışmaya imza attık. Fotoğraf ve şiirler, 7 ülkede 7 dile çevrildi ve basıldı” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu