Genel

Fatma başkan belediyede kurmaylarıyla bir araya geldi

Fatma başkan belediyede kurmaylarıyla bir araya geldiÖzmural; “Bir işte hatalar olabilir, bir şeyler yanlış gidebilir ama samimiyet ve güven varsa çözülmeyecek bir konu yoktur” dedi. detaylar saydam haberimizde…

Fatma başkan belediyede kurmaylarıyla bir araya geldi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Başkan Vekili Hakan Tanta, Başkan Yardımcıları Ünal Özmüral, Sibel Solakoğlu ile birlikte birim müdürleriyle tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

Hürriyet kurmaylarıyla tanışma toplantısında

İzmit Belediyesi’nde yeni başkan yardımcıları belirlendi. Buna göre İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Hakan Tanta Başkan Vekili olarak atanırken; İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Ünal Özmural ve Avukat Sibel Solakoğlu İzmit Belediyesi Başkan Yardımcıları olarak atandı. Başkan vekili, yeni atanan başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle makam toplantı salonunda bir araya gelen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

“Benim bulunamadığım ortamlarda beni Hakan Tanta temsil edecek”

Toplantının başında konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet; “yeni başkan yardımcılarımız göreve başladı. Biri meslektaşım Avukat Sibel Solakoğlu. Zaten kendisi belediyecilikten gelme ve birçoğunuz tanırsınız. Yine meclis grubumuzdan Ünal Özmural bu dönem bizimle başkan yardımcısı olarak görevine devam edecek. Ayrıca bundan sonra toplantılarımızda Başkan Vekilimiz Hakan Tanta da bulunacak. Bundan sonraki süreçte benim bulunamadığım ortamlarda beni temsil edecek. Ben güzel çalışacağımıza inanıyorum ve tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun demek istiyorum” ifadelerini kullandı.

“13 sene görev yaptığım yuvama geri döndüm”

İzmit Belediyesi’nde Başkan Yardımcısı olarak Göreve Başlayan Avukat Sibel Solakoğlu; “Ben Saraybahçe Belediyesi döneminde Hukuk İşleri Müdürü olarak 13 sene görev yaptım. Başkanımızın teveccühü ile böyle bir görev nasip oldu ve yuvama dönmüş oldum” şeklinde konuştu.

“Samimiyet, güven ve gülen yüzler çok önemli”

İzmit Belediyesi’nde Başkan Yardımcılığı görevine atanan İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Ünal Özmural ise yaptığı konuşmada; “Zaten birçoğunuzla tanışıklığımız var. Ben makine mühendisiyim. Uzun yıllar özel sektörde çalıştım. Bu görev nedeniyle de ayrılmış bulunuyorum. Benim her şeyden evvel samimiyet, güven ve gülen yüzler çok önemli. Ben etraftaki insanların artık yüzünün güldüğünün farkındayım. Bir işte hatalar olabilir, bir şeyler yanlış gidebilir ama samimiyet ve güven varsa çözülmeyecek bir konu yoktur. Ben başta Başkanımız Fatma Hanım olmak üzere bana güvenen herkese teşekkür ediyorum. Umarım mahcup olmayız” dedi.

“Bizim için başarı odaklı çalışmalar yapmak önemli”

İzmit Belediyesi Başkan Vekili Hakan Tanta; “Uzun yıllardır İzmit’te Diş Hekimliği yapıyorum. Uzun yıllar çeşitli sivil toplum örgütlerinde görev yaptım. Bizim için başarı odaklı çalışmalar yapmak önemli. Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e tekrar teşekkür ediyorum. Bize verdiği bu önemli göreve layık olmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu