Bilim Teknoloji Otomotiv
Bilecik’ten Hatay’a eğitim desteği
![](https://www.saydamajans.com/wp-content/uploads/G2839r6rG8U8kT.jpg)
Anda Eğitim Araştırma Yardımlaşma ve Arama Kurtarma Derneği Bilecik Şubesi Hatay’ın Kırıkkhan ilçesine kırtasiye desteğinde bulundu.
Pazaryeri Gündem / BİLECİK (İGFA) – Anda Eğitim Araştırma Yardımlaşma ve Arama Kurtarma Derneği Bilecik Şubesi yaptığı çalışmayla Hatay’ın Kırıkhan ilçesine 5 Uygulama Anasınıfını donatacak kırtasiye malzemesi ve ekipmanları gönderdi.
Kırıkhan Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde açılacak olan toplamda 125 öğrenci kapasiteli, 5 Uygulama Anasınıfını donatacak kırtasiye malzemesi ve ekipmanları temin eden ANDA Arama Kurtarma Derneğine teşekkürlerini ileten Bilecik Valisi Şefik Aygöl, kendilerine hayırlı yolculuklar diledi.