Sosyal yaşam

Aralık ayında gezilecek karlı diyarlar ve güneşli alternatifleri

Aralık ayında gezilecek karlı diyarlar ve güneşli alternatifleri … Aralık ayını anımsamak için bir seyahat yapman icap ettiğini söylüyor mutlu insanlar. Sosyal medyada yer alan paylaşımlardan ve seyahat acentelerinin sundukları alternatiflere bakıldığında bizimde basit önerilerimiz var. detaylar saydam haberimizde…

Aralık ayında gezilecek karlı diyarlar ve güneşli alternatifleri

Aralık ayını anımsamak için bir seyahat yapmak gerektiğini söylüyor mutlu insanlar. Sosyal medyada yer alan paylaşımlardan ve seyahat acentelerinin sundukları alternatiflere bakıldığında bizimde basit önerilerimiz var.

Yeni bir sene ve yeni bir yer hayalini kuralım. Bulunduğumuz kaotik ortamdan uzaklaşalım. Onun içindir ki, Aralık ayının özelliklerini sunan kış güneşi ve karlı harikalar diyarlarına gidelim.

İşte en iyi bölgeler ve Aralık ayında yolculuk yapılacak yerlerden sizin için seçtiklerimiz.

İzlanda

İzlanda
İzlanda

İzlanda aslına bakarsak buzlu değil!.. diye bir hikayeyi çoğumuz duyduk… Ve Grönland aslına bakarsak yeşil değil!.. Yine de dikkatli olun… hafifletici bir körfez akıntısında ılık su ve beyaz kış günlerini bekleyebilirsiniz.

Her neyse… Harikalar Diyarında kış… Kuzey ışıkları… Görüşlerini burada kelimelerle ifade edemezsin… Kuzey ışıkları yılın bu zamanında en iyi biçimde görülürler, kar yağdığında… 3 kattan oluşan renkli Reykjavik evleriMavi Lagün – tabiatın en tanınmış jakuzisi.

İzlanda‘daki Aralık ayında yaklaşık ısı: 4 ° C

Sahara çöl safarisi
Sahara çöl safarisi

Fas

Gerçek şu ki, hemen hemen standart kent molalarına girmeyelim. senenin herhangi bir zamanında tabiatın tadını çıkarmak gerekiyor. Ve bunu yapmanın bir yolu – İkizler meteor yağmuru ile senenin en olağanüstü Saatte 50 ila 100 meteor… Bunu Fas Sahra’nın dışında görecek daha iyi bir yer yok .

Bu unutulmaz trek‘i klasik kent ziyaretleri ile ılıman iklimler kanalıyla birleştirin Marakeş ve Kazablanka ve Fas… Aralık ayının eşsiz dinlence seçeneklerinden biridir.

Fas Aralık ayında yaklaşık ısı: 14 ° C

Goa, Hindistan

Goa, Hindistan
Goa, Hindistan

Şayet sizin çayınız soğuk değilse, şuraya atlayın: Hindistan’ın soğutulmuş plaj bölgesi… Aralık ayında musonlar sona erer ve kuru mevsim onu ziyaret etmek için en müsait zamandır.

Su Sporları sevenler için yırtıcı olacak rüzgâr sörfü, bot yelken ve tüplü dalış için sunulan seçenekler fiyatın bir bölümü. Herhangi bir Avrupa ülkesinde olabileceği gibi Hindistan‘ın Hristiyan bölgesi de mükemmel. Goa’nın olağanüstü kiliselerinin herhangi birinde Noel kutlamak…

Goa Aralık ayında yaklaşık ısı: 33 ° C

St Petersburg

St. Petersburg
St. Petersburg

Meşhur bir mekanı ziyaret ederek Rus romanına adım atın; Harp ve Sulh, Anna Karenina ve Suç ve CezaRusya’nın en erişilebilir şehri 18’inci yüzyılın çağ batıya oluşturulan bir pencere olarak bilinen ve buna erişmek için doğal kış mevsiminden daha iyi bir zaman yoktur. Donmuş nehri takip et. Anıt zengini kentin çevresinde Buckingham Sarayı… Kış sarayı yada küçük bir sığınak, ziyaret etmeyi deneyin. Sığınak sanat ve kültür müzesi ve 9,5 senelik sergisi… Efsanevi bir Rus’ta dinlendirici bir gece geçirin banyo evi: Bütün bütçelere müsait olanlar var.

St Petersburg ilinin yıl boyu ortalama sıcaklığı: -1 ° C

Berlin

Berlin - Almanya
Berlin – Almanya

Almanya’nın başkenti… Aralık ayında da ziyaret edebilirsiniz. Masal şeklinde Yılbaşı marketleri… Almanya‘nın minik nahiyelerine özgün marketlerde besin ve her türden alışveriş yapabilmek için tercihi sizin.

Noel Bahçesinde, 1.000.000’den fazla fer, renkli tenvir, 3 Boyutlu heykeller ve bir saniyelik duygusal buz pateni pisti…

Berlin‘de Aralık ayında yaklaşık ısı: 4 ° C

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu