Ekonomi

0.49 Faiz oranıyla Otomotivde yılsonu kampanyaları

0.49 Faiz oranıyla Otomotivde yılsonu kampanyaları … Otomobil firmaları yılsonuna özel fırsat kampanyaları için harekete geçti. Sıfır araba alacaklar için bayilerden yılsonu kampanyaları ve firma indirimleri kapsamındaki otomobiller ve faiz seçenekleri… detaylar saydam haberimizde…

0.49 Faiz oranıyla Otomotivde yılsonu kampanyaları

Yılsonu için geri sayım başladı ve otomotiv firmaları satış rakamlarının artırılabilmesi için kampanyalar için kollarını sıvadı. Otomotiv piyasasında etkin rol oynayan yerli ve yabancı firmalar; otomobil ve hafif ticari otomobiller için kampanya başlattı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’ta otomotiv piyasasının hareketlilik kazanması için “Otomotivde Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi” kampanyasıyla Ekim ayına özel fırsatlar sunmaya başladı. Sıfır faiz 36 aya varan vade fırsatıyla peşin veya takas indirimi gibi kampanyalarla alıcıların ilgisi çekiliyor.

Fiat yılsonu kampanyaları ve firma indirimleri ve faiz oranları

Türkiye’de Fiat, Egea ailesinde maksimum 50 bin tutarında 24 ay vadeye kadar yüzde 0.69 faizle kredi kullandırılıyor.

Toyota yılsonu kampanyaları ve firma indirimleri ve faiz oranları

Toyota; Corolla Passion, Corolla Passion X-Pack, Corrola Flame, Corolla Flame X-Pack ve tüm C-HR modellerinde 50 bin TL finansman tutarında, 36 ay vade ve yüzde 0.69 faizle 31 Aralık tarihine kadar geçerli kampanya düzenlenecek. Hilux modeliyse Toyota Finans sisteminde 60 bin TL 12 ay ve yüzde sıfır faizle finansman olanağıyla 31 Ekim’e kadar bayilerde satışa sunulacak.

Hyundai yılsonu kampanyaları ve firma indirimleri ve faiz oranları

Hyundai; yerli üretimde İ10 ve İ20’de 50 bin TL, 24 ay taksit ve yüzde 0.49 Tucson modellerinde 5 bin TL’ye kadar takas desteği ve 30 bin TL, 12 ay taksit ve yüzde sıfır, Elantra modellerindeyse 3 bin TL’ye varan takas desteği veya 30 bin TL 12 ay taksit ve yüzde 0 faizle 31 Ekim’e kampanya sürdürülecek.

Honda yılsonu kampanyaları ve firma indirimleri ve faiz oranları

Honda, Yeni Civic Sedan modellerinde 60 bin TL, 18 ay vade ve yüzde 0.49 faizle tüketicilerin ilgisini çekmeye çalışmakta. Ayrıca CR-V modellerindeyse 100 bin TL finansman desteği, 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz, HR-V modellerindeyse 30 bin TL, 12 ay taksit ve yüzde sıfır faiz olanağı 31 Ekim’e kadar devam ediyor.

Renault yılsonu kampanyaları ve firma indirimleri ve faiz oranları

Türkiye’de otomobil ve hafif ticari araç toplam satışlarında geçtiğimiz yılı lider olarak kapatan Renault; Halkbank ve Vakıfbank’ın yerli üretimi destekleyebilmesi için “Otomotivde Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Kampanyası” ile 36 ay vade ve yüzde 0.69 faizle 50 bin TL kredi avantajı sağlıyor. 31 Ekim’e kadar geçerli yerli üretim Clio HB, Clio Sport Tourer ve Megane Sedan modellerini kapsamakta. Bu yılın 9 ayında satışlarda yerini koruyan Renault, hafif ticari araçlarda 12 ay taksit ve yüzde sıfır faizle 50 bin TL kredi avantajı sağlanıyor. 31 Ekim tarihine kadar geçerli kampanyanın Kangoo, Master ve Trafik modellerinde geçerli olduğu aktarılıyor.

Ford yılsonu kampanyaları ve firma indirimleri ve faiz oranları

Düşük taksit, sıfır faiz veya peşin alım fırsatı gibi seçenekleri bir arada sunan Ford Fiesta ve yeni Ford Focus Titanium model otomobil satın alımları için 77 bin TL’ye kadar 12 ay taksitle ve sıfır faiz oranıyla kredi kullanma olanağı tanınıyor. Kuga, EcoSport ve Yeni Focus Trend X benzinli otomobil satım alımları için geçerli 60 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 0.99 faizle kampanya sunuluyor. “Her Şey Dahil Finans Paketi” ile Flasko, Ford güvencesiyle Touneo Courier Jouney model otomobiller için 72 bin TL 36 ay taksit ve yüzde 0.49 faizle müşterilere araç satın alma olanağı sunuluyor.

Peugeot yılsonu kampanyaları ve firma indirimleri ve faiz oranları

Peugeot 208, 301 ve Rifter modelleri için 26 bin TL, 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz; 2008, 3008 ve 5008 modellerindeyse 40 bin TL; 12 ay vade ve yüzde 0 faiz sunuluyor. 308 modeli için 30 bin TL; 12 ay vade, yüzde sıfır faiz; Partner Van, Boxer Van, Expert Traveller ve Expert Van modelleri için 45 bin TL 15 ay vade; yüzde sıfır faiz kampanyaları müşteriler için sunulmaktadır.

Citroên yılsonu kampanyaları ve firma indirimleri ve faiz oranları

Ekim ayına özel kampanyalar için hazırlık yapan Citroên, C5 Aircross Suv modeli için 40 bin TL’ye varan 12 ay vade ve yüzde 0.99 faiz; diğer Citroên binek ve ticari otomobillerde 50 bin TL’ye varan 12 ay vadeli ve yüzde 0.59 faizli kredi olanağı sunuluyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu