Doğal Yaşam

Tatlı lahana salatasının en iyi ve tarifi

Tatlı lahana salatasının en iyi ve tarifi … Dostlar, lahana salatası tarifine tekrar hiç gereksinim duymayacaksınız. Annem mutlak en iyisini yapar… tatlı lahana salatası ve bugün onun gizli saklı tarifini paylaşıyorum. detaylar saydam haberimizde…

Tatlı lahana salatasının en iyi ve tarifi

Her neyse ki, annem tariflerini fazlaca iyi koruyamıyor. Meşhur tatlı lahana salatası tarifini benim için bir not defterine yazmak için fazlaca zorlanmadı. En sevdiğim aile tariflerinin hepsini ufak bir tanıtım klasöründe saklıyorum ve bu koleksiyonuma tatlı lahana salatasını nihayet eklediğim için sevinçliyim.

Restorant Lahana Salatası

nefis tatlı lahana salatası
nefis tatlı lahana salatası

Lahana salatası, çocukken kaçındığım yiyeceklerden birisi. Büyükannem lahana salatasını sevdiği için çoğu zaman yemek masasında oldu. KFC ve Frisch’lerin lahana salatası ile ilk tanıştığımda onu sevmeyi öğrendim. Ben yalnızca, restoran seçimi bu tatlı lahana salatasını fazlaca seviyorum.

Normal olarak hepimiz yazları aile toplantılarında ve yiyecek pişirme yerlerinde lahana salatası seviyoruz. İhtiyacınız olduğunda basitçe bulmak için bu fantastik tatlı lahana salatası tarifini kaydetmek isteyeceksiniz. Bunun için not defterine not düşebilirsiniz.

Bu tatlı lahana salatasını yapmak fazlaca kolaydır. Bir mağazadan satın alınan Lahana Salatası paketiyle başlarsınız. Kendi sebzelerinizi parçalamaya hazırsınız. Sadece bu, bir çömlek için leziz bir yemeğe ihtiyacınız olduğu zamanlar için muhteşem ve fazlaca basit bir çözüm.

Bu lahana salatası tarifi, ne olursa olsun tatlı ve bana daha önce bahsettiğim şeklinde, en sevdiğim restoranların bazılarında tattığım lahana salatasını hatırlatıyor!

Mükemmel bir garnitürdür, hatta sosisli sandviç için mükemmel bir ektir. Bir sosisli üstünde lahana salatası asla yoksa, hakikaten mükemmel bir şey kaçırıyorsun!

Ben lahana salatası hikayesinde birazcık seçici davranıyorum. Ve hakikaten annemin tarifini öğrenmiş olduğumun için mutluyum. Bu lahana salatasından fazlaca yiyebilirim, bu nedenle çoğu zaman ailedeki başkasına kalanları saklamaya çalışırım. Aksi taktirde, kendimi günde bir kez buzdolabında, elimde bir çatalla buluyorum. Gerçekten bu salata fazlaca leziz.

Malzemeler

-1 paket lahana salatası karışımı
-⅔ fincan mayonez
-⅓ fincan beyaz şeker
-2 yiyecek kaşığı elma sirkesi
-Bir miktar tuz
-½ çay kaşığı kereviz tohumu

Yapılışı

Orta boy bir kapta mayonez, şeker, sirke, tuz ve kereviz tohumlarını iyice karışana kadar karıştırın. Lahana salatası karışımı ilave edin ve iyice karıştırın.
Servis yapmadan 1 ila 2 saat önce örtün ve soğutun.

Afiyet olsun…

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu