Ekonomi

Sirius Kids Showroom Gebze Yenikentte hizmete girdi

Sirius Kids Showroom Gebze Yenikentte hizmete girdiGebzeli İş kadını Gülhan Kılınç tarafından 5 yıl önce çatı katında kurulan, şimdi ise 12 ülkeye ihracat yapan toplu ve kişiye özel dikim ve kostüm firması Sirius Kids Showroom hizmete açıldı. detaylar saydam haberimizde…

Sirius Kids Showroom Gebze Yenikentte hizmete girdi

Sirius Kids Showroom, Gebze Yenikent Mahallesi Issıkgöl Caddesi No. 172’deki adresinde törenle hizmete açıldı. İş kadını Gülhan Kılınç ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılışa Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Çelik, İYİ Parti Gebze Başkan Yardımcısı Musa Kargıoğlu, Yenikent Mahallesi Muhtarı Esengül Aktaş, Gebze Kadın Konseyi Başkanı Tuğba Şensoy ile çok sayıda sivil toplum kuruluş ve siyasi parti temsilcisi ile sevenleri katıldı.

Çatı katında kuruldu, 12 ülkeye ihracat yapıyor

5 yıl önce eşi ve çocuklarının desteği ile birlikte başladığı özel kotsum ve dikimler ile kısa sürede Gebze’de ardından İstanbul ve yurt dışında oldukça beğenilen Sirius Kids, Irak, Afganistan, Kenya, Mısır, Cezayir, Lübnan, Dubai, Rusya, Almanya, Kamboçya, Kanada, Hollanda gibi ülkelere ihracat yaparak sektöründe önemli bir yere sahip oldu. İstanbul Laleli ve Aksaray’da toplu satışlar yapan Sirius Kids’in sahibi Gülhan Kılınç, yakında Türkiye genelinde ve Almanya’da şubeler açmayı hedefliyor.

“Özel günlerinizin adresi olacak”

Çatı katında ailesinin desteği ile Başlayan Gülhan Kılınç, şimdilerde 3 katlı atölyesi ile üretimlerini sürdürüyor. Sirius Kids’te İmalattan toptan ve perakende çocuk abiye, Anne-kız, Anne-oğul ve Baba-kız; Baba-oğul kombinleri, mezuniyet kıyafetleri, yıl sonu gösteri kıyafetleri, kostüm, mevlüt setleri; kişiye özel dikimlerle birlikte özel günlerinizin tek adresi olmayı hedefliyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu