Genel

MHP Belediye meclisinde de şaşkın ördeği oynuyor

MHP Belediye meclisinde de şaşkın ördeği oynuyorİzmit belediyesinin MHP li meclis üyesi Mehmet İlker Kazan kendi bulunduğu konumunu unutarak; site içinde bulunan bir park üzerinden belediyeyi şikayet eden bir tavırla basına açıklamalar yaptı. detaylar saydam haberimizde…

MHP Belediye meclisinde de şaşkın ördeği oynuyor

İzmit belediyesinin MHP li meclis üyesi Mehmet İlker Kazan kendi bulunduğu konumunu unutarak; site içinde bulunan bir park üzerinden belediyeyi şikayet eden bir tavırla basına açıklamalar yaptı.

Basına yapmış olduğu açıklamalar üzerine İzmit Belediyesinden bir açıklama geldi.

İzmit Belediyesi yapmış olduğu açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“İzmit Belediyesinin; Belediye Meclis Üyesi Mehmet İlker Kazan’ın, basına verdiği “Turgut Mahallesindeki zarar gören park” alanıyla ilgili açıklamadır.

İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet İlker Kazan tarafından yapılan ve basın kuruluşlarında yer alan park açıklamasıyla ilgili belediyemiz tarafından açıklama yapmak zorunluluğu doğmuştur. Turgut Mahallesindeki bir parkta oyun alanlarının parçalandığı yönünde basına demeç veren Meclis Üyesi Mehmet İlker Kazan’ın, inceleme yaptığı park halka açık bir park alanı değil, kilit sistemi ile girilebilen özel bir site alanı içerisindedir.

“Mahalle parkları düzenli olarak bakımdan geçiriliyor”

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama ile söz konusu parkın Turgut Mahallesi’nde bulunan özel bir siteye ait olduğu belirtilmiştir. Bölgedeki mahallerde bulunan parkların düzenli olarak belediye ekiplerince kontrol edilerek bakımdan geçirildiğini belirten ekipler, özel mülke ait parkların bakım ve onarım çalışmalarının İzmit Belediyesi tarafından yapılmamaktadır.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu