Genel

Gebze’de 2023 yılında üst yapı seferberliği

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün talimatları doğrultusunda ilçenin mahalle, sokak, cadde ve sokaklarında yaya ve araç trafiğini daha konforlu hale getirmek üzere harekete geçen fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler 2023 yılını da hizmet dolu geçirdi.

KOCAELİ (İGFA) – Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2023 yılını da hizmet dolu geçirdi. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün talimatları doğrultusunda ilçenin mahalle, sokak, cadde ve sokaklarında yaya ve araç trafiğini daha konforlu hale getirmek üzere harekete geçen fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler 2023 yılını dolu dolu geçirdi. Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, geride bıraktığımız 2023 yılında ilçenin dört bir yanında asfalt serim, yama, bakım-onarım ve üst yapı çalışmaları gerçekleştirdi.

Ekipler tarafından ilçenin ana arterleri, cadde ve sokaklarında 599 ton sıcak asfalt serimi çalışması gerçekleştirildi. Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ayrıca, belirlenen program kapsamında ilçenin tüm mahallelerinde üst yapı iyileştirmeleri de gerçekleştirdi. Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 2023 yılı içerisinde 599 ton yeni asfalt serimi, 14 bin 74 ton yama, 121 bin 62 metrekare parke yol, 4 bin 195 metrekare parke yama, 88 bin metre bordür, 4 bin 727 metrekare tretuvar, 817 metrekare granit ve bin 71 metre oluk çalışmasını tamamladı.   

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu