Genel

Esnaf Odalarını İzmit Kent Konseyi yerinde ziyaret etti

Esnaf Odalarını İzmit Kent Konseyi yerinde ziyaret ettiİzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, Yürütme Kurulu üyeleri Rafet Kırgız ve Erdoğan Göçer ile birlikte; İzmit Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir ile Kocaeli Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kadir Durmuş’u makamlarında ziyaret etti. detaylar saydam haberimizde…

Esnaf Odalarını İzmit Kent Konseyi yerinde ziyaret etti

Kent konseyi üyeleri Faruk Demir'i makamında ziyaret etti
Kent konseyi üyeleri Faruk Demir’i makamında ziyaret etti

İzmit Kent Konseyine kurumsal destekler sürüyor

İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol; Yürütme Kurulu üyeleri Rafet Kırgız ve Erdoğan Göçer ile birlikte İzmit Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir ile Kocaeli Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kadir Durmuş’u makamlarında ziyaret etti. İzmit Kent Konseyi Genel Kurulunun kurumsal üyeleri olan her iki meslek birliğine; 27 Aralık 2019 tarihinde yapılan genel kurulda verdikleri desteklerden ötürü teşekkür edildi.

Görüşme Esnaf odaları birliğinde gerçekleşti

“İzmit Unutmaz” etkinlikleri kapsamında, İzmit Belediyesi ile İzmit Kent Konseyinin, 9 Mart 2020 tarihinde İzmit Kapanönü Çarşısında gerçekleştirecekleri; İzmit Esnafının manevi babası olarak bilinen merhum “Rıdvan Alyürük” vefa ve anma günü için bilgi verilerek, kurumsal destekleri istendi. Bunun yanında kent ile ilgili bir çok konuda da görüş alış verişinde bulunuldu. Kocaeli Esnaf Odaları Birliğindeki görüşmede Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, Kocaeli Bakkallar Odası Başkanı Bayram Kütük ve Kocaeli Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Mustafa Kocagöz de hazır bulundu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu