Genel

Engelsiz Yaşam Merkezi’nde Engelliler sağlık kontrolünden geçti

Engelsiz Yaşam Merkezi’nde Engelliler sağlık kontrolünden geçtiGölcük Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde, Anadolu Hayat Hastanesi tarafından 69 engelli hemşerimiz sağlık kontrolünden geçirildi. detaylar haberimizde…

Engelsiz Yaşam Merkezi’nde Engelliler sağlık kontrolünden geçti

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Engellilerle Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin işbirliğiyle 69 Engelli vatandaş sağlık kontrolünden geçirildi.

Vakıf başkanına teşekkür plaketi…

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer sağlık kontrolüne katılarak engelli hemşerileriyle bir araya geldi ve hizmetlerinden dolayı Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Başkanı Hansoy Toygun Şenüçler’e teşekkür plaketi, sağlık kontrollerini gerçekleştiren doktor ve sağlık görevlilerine de çiçek takdim etti.

“Anadolu Sağlık Hastanesi’nde tüm tedavileri gerçekleştirilecek”

Sağlık kontrolünden geçen Gölcüklü engelliler memnuniyetini belirtirken, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de engellileri yalnız bırakmadı. Engellileri tek tek selamlayan Başkan Sezer, uzman doktordan sağlık kontrolüyle ilgili bilgi aldı. Doktorlar; engellilerin ücretsiz olarak dâhiliye ve beslenmeyle ilgili kontrolden geçirildiği belirttiler. Ayrıca; sağlık sorunları tespit edilenlerin Gebze’de bulunan Anadolu Sağlık Hastanesi’nde tüm tedavilerinin gerçekleştirileceğini söylediler.

“Burada genel bir kontrolden geçiyorlar”

Başkan Ali Yıldırım Sezer yaptığı açıklamada; “Öncelikle böyle bir hizmeti gerçekleştiren Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı’na ait olan Anadolu Sağlık Hastanesi’ne çok teşekkür ederim. Engelli hemşerilerimizin sağlıkları bizim için önemli. Burada genel bir kontrolden geçiyorlar. Sağlık problemi tespit edilenlere de hastanede tedavi imkanı veriliyor. İmkan ölçüsünde bu tarz çalışmalarımıza devam edeceğiz. Emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum” dedi. Gölcük Engellilerle Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Bat da Başkan Sezer’e ve hastane yetkililerine sağlık kontrolü nedeniyle teşekkür etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu