Sosyal yaşam

DownCafe personeli Ahmet Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek

İzmit Belediyesi’ne bağlı Down Cafe’de çalışan Talha Ahmet Erdem Portekiz - Guimaaes Dünya Judo Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.

DownCafe personeli Ahmet Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil edecekDown Cafe personeli Talha Ahmet Erdem 28 – 30 Kasım 2019 tarihlerinde Portekiz – Guimaaes Dünya Judo Şampiyonasına katılmak için Milli Takım ile birlikte yarın yola çıkıyor. detaylar saydam haberimizde…

DownCafe personeli Ahmet Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek

İzmit Belediyesi’ne bağlı Down Cafe’de çalışan Talha Ahmet Erdem Portekiz – Guimaaes Dünya Judo Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.

Ahmet Talha Erdem Nisan ayı’nda da Antalya da Özel Olimpiyatlara katılacak

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri’ne bağlı Down Cafe personeli Talha Ahmet Erdem 28 – 30 Kasım 2019 tarihlerinde Portekiz – Guimaaes Dünya Judo Şampiyonasına katılmak için Milli Takım ile birlikte yola çıkıyor. İzmit Belediyesi’ni ve Türkiye’yi temsil edecek olan Down Cafe personeli 23 yaşındaki Ahmet Talha Erdem Nisan ayında da Antalya da yapılacak olan Özel Olimpiyatlara katılacak.

“Altın madalya alıp döneceğim”

Ülkemizi Portekiz-Guimaaes Dünya Judo Şampiyonası’nda temsil edeceği için çok mutlu olduğunu belirten Talha Ahmet Erdem; “Bir süredir judo yapıyorum. Kademe kademe kendimi geliştirdim. Önümüzdeki hafta dünya judo şampiyonası var. Portekiz’de olacak. O yarışmaya katılacağım. Nasip olursa altın madalya alıp döneceğim. Türkiye’yi ve Türk Bayrağını temsilen gidiyorum. Bana inandıkları ve destekledikleri için aileme ve İzmit Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu