Kültür Sanat Tarih

Catherine Deneuve ‘sinemanın güzeller kraliçesi’ felç geçirdi

Ödüllü sanatçının bağlı olduğu ajansın yöneticisi Claire Blondel, Deneuve'nin rahatsızlık nedeniyle motor fonksiyonlarının hasar gördüğünü söyledi.

Catherine Deneuve ‘sinemanın güzeller kraliçesi’ felç geçirdiCatherine Deneuve, dün hastaneye kaldırıldı. 76 yaşındaki ünlü Fransız oyuncunun sağlık durumundaki gidişatın ciddi olduğu konuşuluyor… detaylar saydam haberimizde…

Catherine Deneuve ‘sinemanın güzeller kraliçesi’ felç geçirdi

Dünyaca ünlü Fransız sinema yıldızı Catherine Deneuve’nun dün hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Fransız medyasında 76 yaşındaki sanatçının sağlık durumundaki gidişatın ciddi olduğu konuşuluyor.

Kısmi felç geçirdiği için Paris’te hastanede

‘Soğuk Sarışın’ karakterleriyle ünlenen ve sinemanın mağrur kraliçesi olarak anılan Catherine Deneuve’nun kısmi felç geçirdiği ve Paris‘te bir hastanede tedavi altına alındığı bildirildi.

Hastalanmadan önce de setteydi…

Ekim ayından bu yana, 2020’de gösterilecek olan De Son Vivant filminin çekimlerini yapan 76 yaşındaki oyuncunun hastalanmadan önce, sette olduğu öğrenildi. Ödüllü sanatçının bağlı olduğu ajansın yöneticisi Claire Blondel, Deneuve‘nin rahatsızlık nedeniyle motor fonksiyonlarının hasar gördüğünü söyledi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu