Ekonomi

Boşnak Börekçi 52’nci şubesiyle Kullar’da

Boşnak Börekçi 52’nci şubesiyle Kullar’da … Siyasileri ve iş dünyasını buluşturan Kardelen Şahin-Boşnak Börekçi Cafe, Kullar’da hizmete açıldı. detaylar saydam haberimizde…

Boşnak Börekçi 52’nci şubesiyle Kullar’da

Kocaeli’nin Başiskele ilçesine bağlı Kullar’da genç ve dinamik iş kadını Kardelen Şahin tarafından görkemli bir törenle hizmete açılan Boşnak Börekçi Cafe; siyaset ve iş dünyasının önde gelenlerini bir araya getirdi.

Boşnak Börekçi açılışına yoğun katılım

Kullar’ın efsane Belediye Başkanı İsmail Özkar’ın torunu olan Kardelen Şahin; Ve babası Mustafa Özkar ile 5 personel tarafından hizmet verecek olan Boşnak Börekçi Cafe’nin açılışına İsmail Özkar; Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu, Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, CHP Başiskele İlçe eski Başkanı İrfan Keskin; Kocaeli Muhtarlar Derneği Federasyonu eski Başkanı İsmail Şişman, Muhtar İsmail Özkar ve Kocaeli Sanayi Odası Meclis Üyesi, Başolsan Şirketi sahibi iş adamı Mehmet Başol da katılanlar arasındaydı.

Boşnak Börekçi’nin 52’nci şubesi

Önümüzdeki günlerde Bursa’da da bir şubesi daha açılacak olan Boşnak Börekçi’nin Kullar’da hizmete açılan 52’nci şubesi. Konusunda deneyimli ve güler yüzlü personelin görev yaptığı Boşnak Börekçi Cafe’nin işletme sahibi Kardelen Şahin, öncelikli hedeflerinin müşteri memnuniyeti olduğu belirterek; “Çıtamızı yüksek tutuyoruz. Boşnak Börekçi’nin birbirinden lezzetli ürünlerini Kullarlılara tattırmayı amaçladık” dedi.

Sosyal medyadan da ulaşabilirsiniz

Mehmetağa Mahallesi Kullar Caddesi NO: 90 Başiskele adresinde hizmete açılan Boşnak Börekçi Cafe’ye 0262 349 40 67 ve Merkez Ofis 444 2 452 numaralı telefonların yanı sıra bosnakonline sosyal medya hesabı üzerinden de ulaşabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu