Kültür Sanat Tarih

Başkan Hürriyet: “Sağlıkla gel 2021”

Başkan Hürriyet: “Sağlıkla gel 2021” … “Kardeş Eller projemizle birlikte binlerce ihtiyaç sahibi ailemize ulaştık. “İyilik Gülümsetir” dedik. Biz paylaştık, paylaştıkça İzmit halkının desteğiyle çoğaldı…” detaylar saydam haberimizde…

Başkan Hürriyet: “Sağlıkla gel 2021”

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet yeni yılın gelmesiyle ilgili olarak yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

Yeni ve güzel başlangıçların yaşanacağı, İzmitlilerin tüm Kocaeli halkının huzur dolu bir yıl geçirmesini temenni ediyorum.

2021 yılının sağlıkla gelmesini temenni ediyorum. 2020 yılı boyunca salgın hastalıkla mücadele ederken ülkemizde yaşanan depremlere hep birlikte üzüldük. Yaşanan tüm bu olumsuz gelişmelerle birlikte İzmit Belediyesi olarak asli görevlerimizi eksiksiz bir şekilde yerine getirdik. Gerçekleştirdiğimiz birçok sosyal sorumluluk projesiyle birlikte pandeminin etkilerini azaltmaya çalıştık. Kardeş Eller projemizle birlikte binlerce ihtiyaç sahibi ailemize ulaştık. “İyilik Gülümsetir” dedik. Biz paylaştık, paylaştıkça İzmit halkının desteğiyle çoğaldı.

Bu süreçte gerek maddi desteklerimizle gerekse diğer desteklerimizle esnafımızın, üreticilerimizin ve tüm İzmitlilerin yanında olduk. 2020 yılı tüm dünya ve ülkemiz için çok zor bir yıl oldu. Bizler 2021 yılında da tüm imkânlarımızla halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz.

2021 yılının hak, hukuk ve adaletin egemen olduğu bir yıl olmasını dilerken bu yılda hep birlikte olalım, mutlu olalım, huzurlu olalım, keyifli olalım ve en önemlisi sağlıklı olalım. Bütün güzel duygularımız sizinle olsun, yeni yılınız kutlu olsun.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu